hamburger overlay

Accu-Chek FlexLink

Opis produktu

Zestaw infuzyjny Accu-Chek FlexLink to prosty i wygodny sposób podłączenia pompy insulinowej – niezależnie od wieku użytkownika i jego doświadczenia w zakresie użytkowania zestawów infuzyjnych. Wygoda użytkowania umożliwia pełną kontrolę ręcznego zakładania wkłucia, a alernatywna opcja wprowadzania kaniuli za pomocą automatycznego urządzenia wprowadzającego daje użytkownikowi możliwość wyboru sposobu zakładania wkłucia. Accu-Chek FlexLink to prosty i bezproblemowy w obsłudze zestaw infuzyjny, który oferuje wyjątkowy komfort użytkowania oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo i swobodę ruchów.     

ZAŁOŻENIE WKŁUCIA

Pod kątem 90°.

TYP KANIULI

Miękka.

DŁUGOŚĆ KANIULI

6, 8 i 10 mm.

DŁUGOŚĆ DRENU

30, 60, 80 i 110 cm.

Zalety i funkcjonalność
  • Miękka kaniula wprowadzana pod kątem 90°.
  • Niebieska zdejmowana pokrywa ułatwia użytkownikowi trzymanie zestawu głównego i wspiera kontrolowanie zakładania wkłucia, bez zmiany niskoprofilowości zestawu głównego w trakcie jego użytkowania.
  •  Proste podłączanie/rozłączanie w miejscu założenia wkłucia z towarzyszącym słyszalnym kliknięciem, które gwarantuje, że podłączenie jest twałe i zabezpieczone.
  • Prosta obsługa dla użytkowników preferujących  ręczne zakładanie wkłucia.
  • Automatyczne urządzenie wprowadzające umożliwia użytkownikom preferującym tę metodę zakładania wkłucia szybkie i wygodne umieszczenie kaniuli we właściwym miejscu.
  • Płaska, zaokrąglona na brzegach obudowa kaniuli zmniejsza ryzyko jej wyrwania.

Pobierz instrukcję użytkowania (wstawić właściwy link).

 

 

Dodatkowa specyfikacja
Typ kaniuli:

Miękka kaniula ⌀: 0,5 mm/25 G

Kąt założenia wkłucia::

90°

Długość kaniuli::

6, 8 i 10 mm

Długość drenów::

30, 60, 80 i 110 cm

Rozłączenie :

Tak, w miejscu założenia wkłucia

Połączenie z pompą insulinową::

Standardowa złączka typu Luer.

Materiały instruktażowe dotyczące użytkowania zestawu infuzyjnego Accu-Chek FlexLink

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat użytkowania zestawu infuzyjnego Accu-Chek FlexLink prosimy o zapoznanie się z Instrukcją użytkowania lub z zamieszczonym poniżej Schematem postępowania w przypadku ręcznego zakładania wkłucia.

Zobacz Schemat postępowania w przypadku ręcznego zakładania wkłucia (wstawić właściwy link).

Zobacz Schemat postępowania w przypadku zakładania wkłucia za pomocą urządzenia wprowadzającego (wstawić właściwy link).